Hostel

Hostel Klimczoka 6 i Klimczoka Business Area


Budynek hostelowy Klimczoka 6 wchodzi w skład kompleksu biurowo-noclegowo-konferencyjnego Klimczoka Business Area. Profesjonalne podejście do Klienta, oraz miła atmosfera nadają temu miejscu przyjazny klimat.

Generalny remont budynku został ukończony w listopadzie 2013. Zostały całkowicie wyremontowane pomieszczenia mieszkalne, w tym łazienki, korytarze, ciągi komunikacyjne oraz pomieszczenia ogólnodostępne. Dokonano również nowej aranżacji pomieszczeń oraz wymienione zostało ich wyposażenie. Całkowicie zmieniono również charakter holu recepcyjnego.

Podczas remontu, budynek dostosowany został również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wnętrze budynku utrzymane jest w nowoczesnym stylu, w biało-szarej kolorystyce z industrialnym wystrojem.

Lokalizacja budynku zapewnia możliwość szybkiego wyjazdu z Katowic (bliska dostępność Drogowej Trasy Średnicowej i Autostrady A4) jak i łatwego dojazdu do ścisłego centrum miasta w ciągu kilku minut, korzystając zarówno z transportu publicznego, jak i własnego. Obiekt posiada dogodne połączenie z Portem Lotniczym Pyrzowice z wykorzystaniem komunikacji miejskiej.

Noclegi w Klimczoka 6

 

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm szukających tanich i wygodnych noclegów dla swoich pracowników.

Gościom oferujemy 176 miejsc noclegowych w pokojach o różnej wielkości w tym:

  • 2 pokoje jednoosobowe, w tym jeden dla osoby niepełnosprawnej,
  • 75 pokoi dwuosobowych,
  • 4 pokoje typu dorm (5+1).

Każdy z naszych gości hotelowych ma możliwość korzystania z darmowego dostępu do sieci Internet (Wi-Fi).

Do dyspozycji gości, na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępna kuchnia, wyposażona w kuchenki mikrofalowe, elektryczne oraz czajniki.

Obiekt jest chroniony, monitorowany i dozorowany.

Wszystkie pokoje posiadają dostęp do łazienki z toaletą i prysznicem, a ponadto na piętrach znajdują się dodatkowe ogólnodostępne toalety.

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00.


UWAGA


Dla klientów stałych, dla osób rezerwujących noclegi na dłuższy okres oraz w przypadku noclegów dla grup zorganizowanych (w tym pracowniczych) istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.