Klimczoka 6 znów działa

15. December 2013  10:32

Po okresie prac remontowych, trwających od miesiąca marca br., nasz obiekt noclegowy przy ul. Klimczoka 6 wznawia swoją działalność.

Nasi dotychczasowi, jak i nowi goście do swojej dyspozycji otrzymają 176 miejsc noclegowych w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz w pokojach typu dorm. Pokoje zostały w całości wyremontowane oraz wymieniono w całości ich wyposażenie. Remontowi oraz wymianie wyposażenia podlegały również łazienki oraz pomieszczenia ogólnodostępne (łazienki, kuchnie, ciągi komunikacyjne).

Do zapoznania się z obecnym wyglądem obiektu oraz pomieszczeń mieszkalnych zapraszamy do naszej galerii.

Nasi goście, dzięki przeprowadzonym pracom będą mieli możliwość darmowego korzystania z sieci Internet (Wi-Fi).

Mamy nadzieję, że obiekt w swojej nowej odsłonie zyska uznanie naszych w oczach naszych gości. Liczymy, iż podniesiony standard obiektu i jego pomieszczeń sprawi, że Państwa pobyt w naszym obiekcie będzie bardziej komfortowy oraz w pełni spełni Państwa oczekiwania.

Miło nam poinformować, iż remont obiektu odbywał się w ramach realizacji projektu "Podniesienie standardu obiektu hotelowego zlokalizowanego w Katowicach-Załężu, przy ul. Klimczoka 6", dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2013, Priorytet III „Turystyka”, Działanie 3.1. Infrastruktura zaplecza turystycznego, Poddziałanie 3.1.1. Infrastruktura zaplecza turystycznego/przedsiębiorstwa, konkurs SCP-03.01.01-019/12.

Poniżej prezentujemy jedną z kilkudziesiąciu tabliczek, jakie znajdują się na obiekcie, informujących o współfinansowaniu prac remontowych ze środków Unii Europejskiej.