Pokoje

Przygotowaliśmy pokoje naszego hostelu w Katowicach z myślą o zagwarantowaniu podstawowych udogodnień dla Gości. Wszystkie posiadają wygodne łóżka ze starannie dobranymi na twardość materacami, a także szafkami i stolikami nocnymi. W każdym znajduje się prywatna łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Wprowadzamy także systematycznie do pokoi telewizory, dbając o stałe podnoszenie standardów.

Pokoje przeszły generalny remont w 2013 roku, dzięki czemu zostały dostosowane do współczesnych potrzeb i standardów. Wnętrza urządzone są prosto z zachowaniem uniwersalnej kolorystyki i hostelowych standarów. Dzięki temu nasi Goście mogą poczuć się komfortowo – bez względu, jaki styl urządzenia wnętrz preferują. Dbamy o wysoki poziom czystości i schludność wszystkich pomieszczeń, co zostało docenione przez naszych Gości.

Pokój 1-osobowy

Posiadamy dwa pokoje 1-osobowe, które zlokalizowane są w południowym skrzydle budynku. Proste wyposażenie w dobrym standardzie gwarantuje komfort wypoczynku podczas pobytu w Katowicach. Wygodne łóżko pozwala zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Wystrój nawiązuje do stylu industrialnego i można zapoznać się z nim bliżej przeglądając zdjęcia w galerii. Dużym atutem ich rezerwacji jest bardzo atrakcyjna cena.

Pokój 2-osobowy

Mamy przygotowane dla naszych Gości aż 76 pokoi dwuosobowych. Na życzenie możemy dokonać rezerwacji takiego lokum także dla jednej osoby, jeżeli pokoje 1-osobowe są już zajęte. Wyposażenie gwarantuje pełen komfort podczas pobytu. We wnętrzach znajduje się pełne umeblowanie, a dodatkowym udogodnieniem jest łazienka – dzielona tylko na dwa pokoje . Takie rozwiązanie pozwoli stworzyć moduł studio – dobry dla rodzin i przyjaciół.

Pokój typu dorm

Na każdej kondygnacji budynku (oprócz parteru) znajduje się jeden pokój typu dorm - przeznaczony dla większych grup. We wnętrzach znajduje się po 6 miejsc noclegowych. W pomieszczeniach znajdują się łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, a także wygodne łóżka, zapewniające komfortowy sen podczas pobytu w Katowicach. Atut stanowi również prosty wystrój, inspirowany stylem industrialnym. Pozbawiony krzykliwych dekoracji, sprawia, że Goście czują się tu dobrze.